Фото без опису

Кабінет Міністрів України започаткував Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%», яка спрямована на стимулювання створення і розширення мікро- та малого бізнесу. 

Державна програма “Доступні кредити 5-7-9%” ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів України з метою широкої державної підтримки інвестиційних проектів для українських мікро- та малих підприємств.

Діють три можливі ставки кредитування - 5%, 7% або 9%, які залежать від розміру бізнесу (до 25 млн грн річної виручки або від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців).Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

Фактичне кредитування здійснюється банками - партнерами Програми (Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк).

За умовами Програми можна отримати до 1,5 млн грн кредиту строком до 5 років, кредитне фінансування має бути спрямоване підприємцями-учасниками виключно на купівлю або модернізацію основних засобів, а також на ремонт або реконструкцію виробничих приміщень.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» сприятиме розширенню діяльності мікро та малого бізнесу, їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Файли підготовлених рекламних аудіо- та відеороликів знаходяться за посиланням: https://fex.net/uk/s/ta4evbvhttps://fex.net/uk/s/kpy5tm5.

Докладніше про Державну програму можна дізнатися на сторінці https://5-7-9.gov.ua/.