Фото без опису

Більшість багатоповерхівок Рівненщини також будувалися ще за радянськими нормами і на сьогодні мають великі тепловтрати. Це відображається і в платіжках за тепло. Тому їх енергомодернізація є не лише актуальною, а просто життєво необхідною.

Тому щоб наступної зими платіжки у людей були меншими, потрібно вже зараз вкладати кошти в термомодернізацію.

За словами Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, 2020 рік Уряд по максимуму використає для того, щоб навести лад в інфраструктурі та розпочати масштабну програму термомодернізації. «У деяких містах «до ручки» доведена інфраструктура, яка втрачає більш ніж 60 відсотків тепла, а за це платять українці. Цей безлад ми припинимо», - сказав головний урядовець в прямому ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Нагадаємо, наразі триває прийом заявок від ОСББ на участь у державній програмі «Енергодім», яка визначає умови та порядок надання Фондом енергоефективності грантів ОСББ для часткового відшкодування витрат, пов’язаних зі здійсненням заходів енергоефективності.

У 2020 році Фонд енергоефективності матиме близько 4 млрд грн, які будуть доступні для кожного ОСББ.

Доступна така допомога і з обласного бюджету в рамках Програми енергоефективності Рівненської області на період 2018-2025 роки.

Торік 63 ОСББ скористалися такою можливістю і утеплили свої будинки. На 2020 рік Програмою передбачено 500 тис. грн для ОСББ на відшкодування відсотків за кредитами.

Державна програма «Енергодім»

Умови отримання кредиту за обласні кошти

За детальною інформацією звертатись: відділ енергетики, енергоефективності та економічної діяльності департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності ОДА (м. Рівне, вул. І. Вишенського, 4а, 4 поверх, 402 каб.), (0362) 653-667, energozb_rivne@ukr.net)

Фото без опису