Дата: 17.02.2020 22:00

У Млинові відбулися заключні матчі першого етапу чемпіонату Рівненщини серед чоловічих команд з волейболу. Цей тур пройшов у рівній боротьбі і приніс декілька несподіваних результатів.
Головною сенсацією туру стала перемога ВК Хрінники (Демидівка) над командою із Сарн. Волейболісти з Хрінників показали, що попри шосту позицію на першому етапі з ними потрібно рахуватися будь-якому супернику. Тож перша стадія чемпіонату закінчена. За її підсумками утворилися дві трійки, які поведуть боротьбу за нагороди.
До першої групи увійшли "Камаз-агро"(Млинів), ВК "Гоща" та "Легіонери" (Рівне). Другу трійку склали "Маяк" (Сарни), РАЕС (Вараш) та Хрінники ( Демидівка).