Дарунки книг для бібліотеки в рамках акції Міжнародного дня дарування книг

Дата: 17.02.2020 21:44

Дарунки книг для бібліотеки в рамках акції Міжнародного дня дарування книг,   – це форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування.

Працівники  КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради  висловлють щиру вдячність   шановним нашим  читачам, жителям громади,  котрі  долучилися до акції та подарували книги, а саме:   Іщуку Віктору Демидівському селищному голові, Іщук Наталії начальнику відділу культури, туризму, молоді та спорту, Зубчук Аллі, Вівсик Олені, Пекарському Ярославу, Радченко Тетяні, Віткалюк Вікторії, Щербатюку Сергію, Романцеву Михайлу, Казмірчуку Олександру, працівникам Демидівського  відділення поліції.

Можливо саме Ваші книги стануть  комусь у пригоді,  спонукатимуть  замислитись, чи дадуть пораду, а може просто будуть  гарними співрозмовниками, чи додадуть гармонії у життя.   Серед подарованих   книг  багато сучасної художньої літератури,  енциклопедії, науково – пізнавальна,   дитяча література та ін.

Колектив бібліотеки впевнений, що подаровані книги знайдуть своїх читачів.  Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.