Майстер-клас  «Валентинка - закоханого серця частинка»

Дата: 13.02.2020 18:03

14 лютого у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні відзначатиметься День Святого Валентина, або День закоханих. Напередодні  свята у центральній   бібліотеці вирувала  романтична атмосфера, гарний настрій,  який створили   юні учасники  завітавши до центральної  бібліотеки      на майстер-клас  «Валентинка - закоханого серця частинка». Діти  дізналися про історію виникнення свята, яке оповите численними легендами й міфами та  проявили свою фантазію  у виготовленні валентинок -  розфарбовували, клеїли, ліпили у подарунок рідним та  друзям. Це захопливе заняття принесло задоволення і хороший настрій всім учасникам майстер-класу.