ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 12.02.2020 16:31

ОГОЛОШЕННЯ!

13 лютого 2020 року о 13.00 годині в приміщенні КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради, за адресою: смт Демидівка, вул. Б. Хмельницького, 12  відповідно до рішення сесії Демидівської селищної ради від 11 лютого 2020 року «Про утворення Жіночої ради Демидівської селищної ради»,  запрошуємо жінок, а саме керівників комунальних закладів селищної ради, активісток і громадських діячок селищної ради   на установчі збори з формування складу Жіночої ради Демидівської селищної ради.

Формування складу проводиться відповідно до Положення про Жіночу раду Демидівської селищної ради, затвердженого рішенням сесії Демидівської селищної ради від 11.02.2020 року.