В Україну насувається сніговий шторм: погода суттєво погіршиться

Дата: 04.02.2020 14:49

У середу, 5 лютого, в Україні суттєво погіршиться погода. Про це заявила синоптик Наталія Діденко.

На сторінці у “Фейсбуці” Діденко порадила українцям не вирушати у далекі поїздки на автомобілях.

В нашу країну увійде циклон, який принесе сильні снігопади, дощі та штормовий вітер з хуртовинами.

Вночі температура повітря коливатиметься в районі -2…+1, подекуди +3…+5. Вдень позначки термометра показуватимуть -1…+5. У південних областях та Криму – до +11 тепла.

З ночі 5 лютого прогнозують помірний сніг, який удень може посилитися. Імовірний мокрий сніг. Утворення снігового покриву висотою 5–8 сантиметрів. Налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця.

Очікувані погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, ускладнення роботи комунальних служб, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Закликаємо громадян бути обережними. У випадках надзвичайних подій негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку Рівненщини "101" та "112".