Конференції на тему: "Чисте довкілля – здорове життя"

Дата: 03.02.2020 10:00

30 січня 2020 р. начальник відділу  будівництва, ЖКГ, благоустрою, приватизації, комунальної власності та архітектури Демидівської селищної ради Василь Бурець взяв участь у науково-практичній конференції на тему: «Чисте довкілля – здорове життя: важливість сортування та переробки відходів як запорука екологічної безпеки», що проходила у Рівненській обласній раді. У ході конференції доповідачами з числа науковців Національного університету водного господарства і природокористування, громадських організацій та керівників промислових підприємств було акцентовано увагу щодо роздільного збору побутових відходів для подальшої переробки вторинної сировини на об’єктах промисловості (ТОВ «Волинь-цемент). Між учасниками семінару виникла гаряча дискусія щодо додаткового фінансування заходів по збору , утилізації і транспортування відходів у населених  пунктах. Як підсумок учасниками семінару встановлено подальші цілі задля організації роздільного  збору сміття у громадах за умови додаткового фінансування органів місцевого самоврядування.