Вже традиційним стало проведення у Демидівській об’єднаній територіальній громаді конкурсу на краще святкове оформлення вітрин, об’єктів соціальної сфери та будинків приватного сектора.

Даний конкурс проводиться з метою підвищення естетичного рівня оформлення закладів соціальної сфери, вітрин магазинів, громадського харчування, сфери послуг, будинків приватного сектора населених пунктів. Визначення найкращих варіантів оформлення відбулось 20 січня комісією, до якої увійшли працівники та депутати селищної ради, представники громадськості.

Переможцем у номінації «Краща новорічно-різдвяна вітрина» визначено кафетерій «PIZZA RICCA» у смт Демидівка.

В номінації «Кращий новорічно-різдвяний об’єкт соціальної сфери» найкращим було визначено святкове оформлення Дублянського ЗДО «Веселка», 2 місце посів Демидівський ЗДО «Сонечко», 3 місце посіли Демидівський БТШ і Пляшевський ліцей.

Фото без описуФото без описуФото без опису

У номінації «Краще новорічно-різдвяне оформлення будинка приватного сектора» переможцем стало оформлення будинка Ірини Волянюк із с. Рудка, 2 місце посіло оформлення Олега Козуба, жителя с. Дубляни, 3 місце розподілено між Мар’яною Теслюк (с. Рогізне) і Тетяною Русін (смт Демидівка).

Фото без описуФото без опису

31 січня селищний голова Віктор Іщук провів нагородження переможців конкурсу-огляду, вручивши Подяки селищного голови, грошові сертифікати та солодкі подарунки.