День пам’яті Героїв Крут.

Дата: 29.01.2020 17:14

29 січня особливий день у нашому календарі – День пам’яті Героїв Крут. Сьогодні працівниками КЗ «Будинку культури» Демидівської селищної ради підготовлено та проведено захід «Пам’ять героїв Крут». На заході були присутні селищний голова Віктор Іщук, вчитель суспільних предметів Микола Стасюк, учнівська молодь, працівники КЗ  «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за Україну.

Ведуча Алла Зубчук зробила історичний екскурс у трагічні дні січня 1918 року та розповіла присутнім про героїчну і водночас трагічну подію в історії України.  Після чого відбувся  перегляд фільму "Крути 1918 рік".

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та обов’язку — боронити її.