Літературний-портрет «Сонячний класик - Всеволод Нестайко»

Дата: 29.01.2020 17:06

30 січня - день народження видатного українського дитячого письменника Всеволода Нестайка. Одного з найбільш прославлених українських письменників і класика дитячої літератури.
28 січня 2020 року в шкільному відділі центральної бібліотеки для учнів 5 класу Демидівського ліцею проведено  літературний-портрет «Сонячний  класик - Всеволод Нестайко». Бібліотекар  розповіла про цікаві епізоди дитячих років письменника, багато яких лягли в основу його відомих творів.

Діти з цікавістю і  великим захопленням слухали  уривок з  дитячого роману «Тереадори з Васюківки»,   «Метро під свинарником». У творах письменника прославляється справжня дружба, доброта, а також готовність прийти на допомогу нужденній людині, що виховує в маленьких читачах тільки кращі якості.
Діти мали можливість більш детально ознайомитися з   книгами  В.Нестайка, переглянувши  викладку   літератури «Повчальна і захоплююча творчість Всеволода Нестайка».