«Україна – це ми!»

Дата: 23.01.2020 09:20

З  метою патріотичного виховання здобувачів освіти, формування  їхньої національної свідомості та любові до своєї Батьківщини в Рудківській гімназії 22 січня 2020 року був  проведений виховний захід з нагоди відзначення  Дня Соборності українських земель «Україна – це ми», який підготував вчитель історії Макарчук Р.М.

Присутні переглянули  відеоматеріали про етапи формування незалежності нашої країни,  що дало можливість глядачам здійснити  відео-екскурс у минуле.  Ведучі  ознайомили усіх присутніх із значенням та історією Дня Соборності України. Піднести дух національної гідності та поваги до свого народу вдалося учасникам святкового дійства, завдяки виконанню гімну нашої держави: «Ще не вмерла України…»

Кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання», в якому взяли участь  всі учасники заходу.