Щороку 22-го січня в Україні відзначають свято державного рівня – День Соборності.

Сьогодні, 22 січня 2020 року, відбулись урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка з нагоди відзначення 101 - річниці Дня Соборності та Свободи України. У заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщукголова Демидівської районної державної адміністрації Василь Доманський, голова Демидівської районної ради Сергій Радченко, голова Боремельської сільської ради Віктор Корінь, голова Вовковиївської сільської ради В’ячеслав Бондарчук, громадськість селища, працівники установ, організацій, молодь, ЗМІ. З нагоди Дня Соборності прозвучали вітання від голови районної державної адміністрації Василя Доманського та голови районної ради Сергія Радченка.

Свято продовжилося в КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, де відбулися святковий концерт з нагоди Дня Соборності України та урочисте підписання меморандуму приєднання Вовковиївської сільської ради до Демидівської селищної ради. Свої підписи під документом поставили Демидівський селищний голова Віктор Іщук та голова Вовковиїської сільської ради В’ячеслав Бондарчук, голова Демидівської районної державної адміністрації Василь Доманський, голова Демидівської районної ради Сергій Радченко.

Усіх присутніх зі святом щиро привітали селищний голова Віктор Іщук, голова Вовковиївської сільської ради Вячечлав Бондарчук.

У яскравому патріотичному концерті перед присутніми виступили вчитель музичного мистецтва ОЗ Малівської ЗОШ I-III ст. Ярослав Пограничний, вокальний ансамбль «Калиновий цвіт» ОЗ Демидівський ліцей, учасниця художньої самодіяльності Будинку культури села Вовковиї Ольга Гайдамака, дитячий вокальний ансамбль «Барви» ОЗ Малівської ЗОШ , учасниця художньої самодіяльності Будинку культури села Вовковиї Ангеліна Курильчик, жіночий вокальний ансамбль «Калинове гроно» Будинку культури селища Демидівка, учениця ВПУ № 25 Юлія Мартинюк, зразковий дитячий ансамбль «Водограй» Вовковиївської ЗОШ I-III ст., учасниця художньої самодіяльності Будинку  культури селища Демидівка Дарина Панасюк, учні Демидівської дитячої школи мистецтв, народне вокальне тріо «Дивоцвіт» Будинку культури селища Демидівка, ансамбль народної музики Демидівської дитячої школи мистецтв «Віночок».

В ході заходу був проведений флешмоб, піднявши руки до гори, присутні в залі утворили «ланцюг єдності".

Ми всі різні, але нас об’єднують спільні цінності, спільні ідеали та стремління.

Ми – велика міцна родина всіх громадян України. Від заходу до сходу, від півночі до півдня – Україна неподільна соборна і єдина!

Це свято повинно  нагадати нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці!