Відкриття відділення стаціонарного догляду для постійного  або тимчасового проживання

Дата: 27.12.2019 14:57

Сьогодні, 27 грудня, Демидівський селищний голова Віктор Іщук разом з першим заступником директора департаменту соціального захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації Анною Закусіловою  відкрили відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО "Турбота" Демидівської селищної ради.

Дане відділення  відремонтували власними силами працівники  КО «Добробут». Воно розраховане на 20 людей, які потребують догляду та опіки, вже найближчим часом планують заселити 10 осіб.

На урочисту частину з’їхалися гості та прийшло чимало місцевих жителів.

Розпочалися урочистості з виступу селищного голови Віктора Іщука, який привітав всіх присутніх з відкриттям даного закладу та подякував усім причетним до цієї події.

Після вітальних слів господарів та гостей свята, відбулося розрізання червоної- символічної стрічки.

Директор КЩ «Турбота» Іванна Павлюк провела екскурсію закладом.  Бажаючі  оглянули кімнати, ознайомилися з інтер’єром та устаткуванням приміщення.