Ходить по землі Святий Миколай

Дата: 24.12.2019 15:20

Ходить по землі Святий Миколай

В грудні  є чарівна ніч, яку з нетерпінням чекають усі діти. Заздалегідь пишуть листи, просять в них подарунків і обіцяють бути чемними.

19 грудня в Будинку творчості школярів відбувся виховний захід «Ходить по землі Святий Миколай». Ведучі свята, Яна Гусар та Ярослава Луцюк, розповіли всім присутнім про життя та діяння Миколая Чудотворця. Вокальний ансамбль «Візерунок» виконав пісні «Виглядаю Миколая» та «Ішов Миколай лужком бережком», Дарина Новіцька подарувала всім присутнім пісню «Ой прийшла зима». Гуртківці читали вірші, прославляли Святого Миколая.

Ми докладатимемо все своє старання для того, щоб тільки святе, чисте і добре входило в нашу душу. Творчою працею примножуватимемо добрі діла на благо України.

Іванна Ковальчук,

культорганізатор Демидівського