У Демидівці з’явиться заклад для одиноких та престарілих громадян

Дата: 11.12.2019 16:19

У Демидівці з’явиться заклад для одиноких та престарілих громадян. Відділення заплановано відкрити в частині приміщення районної лікарні по вул. Відродження 6, на базі колишнього інфекційного відділення. Згідно з планом заходів по реформуванню системи соціальних послуг, відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КО "Турбота" Демидівської селищної ради має запрацювати вже в січні наступного року.

Директор КО «Турбота» Іванна Павлюк провела екскурсію приміщенням, де через місяць після реконструкції має повноцінно запрацювати дане відділення для одиноких людей похилого віку.

Нарешті здійсниться одна із мрій, у громаді з’явиться перше, таке необхідне, відділення. У відділені заплановано облаштувати хол для відпочинку, чоловічу та жіночу палати, столову, санвузол, кімнату для обслуговуючого персоналу, побутову кімнату. -уточнила Іванна Михайлівна.

На сьогодні вже 10 претендентів з нетерпінням очікують на відкриття відділення.