Рятувальники провели лекцію для працівників Демидівської селищної ради

Дата: 11.12.2019 12:04

Рятувальники ДПРП-1 Демидівського районного сектору ДСНС у Рівненській області та начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош провели лекцію для працівників Демидівської селищної ради та закладів управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

В ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили працівникам основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення. Розповіли про правила евакуації, дії в разі виникнення пожежі, як себе поводити в разі виявлення вибухонебезпечного предмета.

Окремо працівники ДСНС району роз’яснили, як правильно користуватися вогнегасниками, а також для всіх працівників провели практичне заняття із їх застосування. Кожен бажаючий мав змогу самостійно спробувати загасити умовну пожежу з допомогою вогнегасника.
Наостанок рятувальники закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки, адже як говорить народна мудрість: «Пожежу легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки».