Фото без опису

Рятувальники ДПРП-1 Демидівського районного сектору ДСНС у Рівненській області та начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош провели лекцію для працівників Демидівської селищної ради та закладів управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису

В ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили працівникам основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення. Розповіли про правила евакуації, дії в разі виникнення пожежі, як себе поводити в разі виявлення вибухонебезпечного предмета.

Фото без опису

Окремо працівники ДСНС району роз’яснили, як правильно користуватися вогнегасниками, а також для всіх працівників провели практичне заняття із їх застосування. Кожен бажаючий мав змогу самостійно спробувати загасити умовну пожежу з допомогою вогнегасника.
Наостанок рятувальники закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки, адже як говорить народна мудрість: «Пожежу легше попередити, ніж ліквідовувати її наслідки».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису