З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 06.12.2019 09:42

Шановна територіальна громадо!

Щиро вітаю з Днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – це свято всієї Демидівської громади та кожного з нас. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Особливої актуальності цей день набуває зараз, коли в Україні активно триває процес децентралізації, адже робота органів місцевого самоврядування є запорукою ефективного територіального розвитку.

Дякую депутатам селищної ради, членам виконавчого комітету, працівникам та ветеранам виконавчих органів, небайдужим жителям територіальної громади за самовіддану працю на благо та розвиток рідного краю.

Міцного здоров’я усім демидівчанам, миру та єдності, добра та достатку кожній родині.

З повагою,

селищний голова  В. Іщук