День пам'яті жертв Голодомору

Дата: 25.11.2019 11:08

22 листопада 2019 року, молодші школярі Пляшевського ліцею ознайомилися з однією із найжахливіших сторінок у новітній історії українського народу - Голодомором 1932-1933 років. Діти дізналися, що голод в Україні був створений навмисно. І маленькі школярики зрозуміли, що це було дійсно страхіття. Трагедія 1933 року схвилювала маленькі сердечка учнів. Особливо перейнялися діти жахіттями Голодомору під час перегляду мультфільму "Голодний дух". Було видно, що їм не байдуже, бо на очах з'являлися сльози. «Нам шкода тих голодних дітей, які просили кусочок хліба» - говорила Чирська Ілона, учениця 2 класу. Щоб ніколи не забувати чорних днів Голодомору, діти вирішили виготовити "Букет пам'яті" із голубих незабудок і запалити свічечки пам'яті. Про те, як вони уявляють голодомор, діти намалювали малюнки і зробили виставку під назвою "Ми пам'ятатимемо завжди".Звучали пісні, вірші, у яких висловлювався весь біль, гіркота, скорбота.

День пам'яті жертв Голодомору у молодших класах завершився спільним виконанням "Молитви за Україну".

Пекарська Оксана Антонівна, вчителька початкових класів