«Запали свічку пам'яті!»

Дата: 23.11.2019 16:59

Згадайте нас — бо ми ж колись жили.
Зроніть сльозу і хай не гасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Сьогодні, 23 листопада 2019 року, працівниками КЗ "Будинок Культури" Демидівської селищної ради проведено мітинг приурочений до Дня пам’яті жертв Голодоморів  біля пам'ятного знака “Жертвам політичних репресій та голодоморів”.

У поминальному заході взяли участь Демидівський селищний голова Віктор Іщукв.о. голови районної державної адміністрації Петро Шелест, голова районної ради Сергій Раченко, громадськість селища, працівники установ, організацій, молодь, ЗМІ.

Поминальну панахиду відслужив Благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять загиблих у роки голодоморів хвилиною мовчання та поклали до пам’ятного знаку квіти. Приєдналися до Всеукраїнської акції "Запали свічку", щоб зігріти душі тих, кого в часи голодоморів не відспівували, не оплакували, не проводили, не поминали.