Увага! Вебінар на тему: «Особливості опалювального сезону: вимоги безпеки, правильне оформлення працівників».

20 листопада 2019 року о 10.00 год Управління Держпраці у Рівненській області проводитиме вебінар на тему: «Особливості опалювального сезону: вимоги безпеки, правильне оформлення працівників».

Просимо взяти участі у вебінарі відповідальних за даний напрям посадових осіб та керівників комунальних підприємств, зокрема закладів освіти, охорони здоров'я, культури, суб’єктів підприємницької діяльності та інших зацікавлених осіб

Спікери вебінару:

– завідувач сектору з питань державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю Управління Держпраці у Рівненській області Маргарита Захарчук роз’яснює:

укладення трудового договору на опалювальний сезон;

що таке строковий трудовий договір;

особливості оформлення трудових відносин з працівником, який виконує роботи з підвищеною небезпекою;

мінімальні гарантії працівникам-сезонникам (лікарняний, відпустка, оплата нічних, святкових, доплата за шкідливі умови праці)

– начальник відділу нагляду у нагляду у будівництві та котлонагляді Управління Держпраці у Рівненській області Іван Онищук роз’яснює вимоги безпеки під час експлуатації котлів та тепломеханічного обладнання:

стан безпеки під час експлуатації котлів та технологічного обладнання, характерні зміни за останні роки. Новоприйняті НПАОП (вимоги дозвільної системи, Порядок розслідування нещасних випадків, аварій та аварійних ситуацій);

вимоги щодо монтажу (демонтажу), ремонту та модифікації котлів;

вимоги до котлів закордонного виробництва;

вимоги до приміщень, де встановлюються котли;

водно-хімічний режим котлів;

організація безпечної експлуатації;

технічний огляд, введення котлів в експлуатацію;

облік котлів

Посилання на вебінар https://meet.lync.com/ounbrivne/rounb/ZTN9WL3X