17 листопада відсвяткували ювілейну дату створення клубу села Пляшева. Місце, де запалюють серця, де відпочивають душею. У ювілейний концерт глядачів радували піснями, гуморесками, танцями. У 1954 році у затишному куточку села Пляшева побудували клуб. Гомінкою турбою збиралися там перші відвідувачі, артисти і глядачі. Пройшли роки, десятиліття, оновлювалися приміщення, змінювався творчий колектив. Але незмінно за 65 років Пляшевський клуб лишився рідною домівкою великої дружньої сім’ї. Адже за будь-якої погоди поспішали до клубу дорослі і діти. Змінювалися покоління, на зміну старшому поколінню приходило молоде, енергійне, а світ мистецтва і краси лишався непорушним.

Фото без описуЗ вітальними словами до всіх присутніх звернувся селищний голова Віктор Іщук, який привітав усіх з гарним ювілеєм та побажав учасникам художньої самодіяльності постійного прагнення приносити людям радість, хороший настрій, пропагувати найсвятіше, що є в народу - його традиції. Віктор Миколайович нагородив Подяками селищної ради активних учасників художньої самодіяльності пляшевського клубу, які дійсно вклали частинку свого життя у духовне і культурне збагачення жителів села, створення духовних цінностей, а саме: Михайла Гончара, Володимира Маркевича, Ганну Степенко, Галину Антонюк, Галину Юсюк, Світлану Зозулю, Світлану Бочкову, Катерину Коцюбу, Світлану Скруху.

Фото без описуПід час свята згадали  будівельну бригаду в складі: Олександра Шкорбатюка,  Гната Буся, Андрія Юхимчука, Сергія Михальчука, Нестора Невинного, Семена Солов’я – всі роботи по будівництву проводили вручну. Столярні роботи виконував – Володимир Кириценко, а грубки мурував  -  Гаврило Бусь.

Пляшевський сільський клуб очолювали завклуби: Федір Вараницький, Леонід Рачинський, Галина Довбуш(Коптюх), Степан Кунзерук,  Володимир Невинний,  Михайло Гончар,  Володимир Маркевич, Ганна Зозуля, Варвара Михальчук,  Михайло Бойко,  Галина Василевська, Микола Юхимчук, Галина Антонюк, Ганна Степенко 1983-2010 рр. Світлана Зозуля, Світлана Бочкова, які вносили свій вклад у розвиток, популяризацію національної  культури та традицій.
У клубі працював свій кінотеатр, кіномеханіками були: Володимир Філіпчук, Юрій Пилипюк, Леонід Деркач та Петро Ткачук, які впродовж багатьох років показували цікаві фільми односельцям. З початку відкриття клубу в приміщенні працювала бібліотека. Першим бібліотекарем була Віра Ляшук. Вона досягла успіху, що бібліотека в селі Пляшева носила звання «Бібліотека відмінної роботи», також в бібліотеці прицюювали Надія Рачинська, Лариса Неборачик.  Двадцять сім років на посаді бібліотекаря пропрацювала – Галина Юсюк.
 Тут і надалі працюють творчі керівники, які віддають справі всю душу, сьогодні очолює сільський клуб Лідія Бігун. Гарний настрій, теплі оплески та безмежна вдячність глядачів – це все отримали гості та організатори свята. Вони разом співали пісень, раділи успіхам дітей та онуків. А ще смакували смачним печивом та гарячими напоями.