Шановні аграрії!

Дата: 15.11.2019 11:20

Шановні аграрії!

Сердечно вітаю кожну хліборобську родину із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, який увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Це свято дбайливих господарів, які наполегливо працюють задля розвитку агропромислового сектору України. Без сумніву, Ваша робота сьогодні залишається однією з найважливіших. Адже саме від Вашої праці залежить, що буде на столі у кожного українця, вона допомагає відродити економічно сильну Україну і показати усьому світу, що агропромисловий сектор у надійних руках справжніх українських господарів.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів у праці, радості і людського щастя. Нехай щедро родять ниви під мирним небом, а в кожному домі будуть добро, затишок та злагода!

З повагою, селищний голова В.Іщук