З 4 по 22 листопада 2019 року проводиться голосування у підтримку проектів, виконання яких передбачена в рамках реалізації Бюджету участі Демидівської об’єднаної територіальної громади.

На даний час активні мешканці громади беруть участь у голосуванні як у смт Демидівка так і у сільських населених пунктах.

Станом на 08.11.2019 лідирує проект «Майданчик для пляжного волейболу», на другому місці – «Створення спортивного центру у Княгининському ліцеї», на третьому – «Справне обладнання – одна з головних умов якісного харчування вихованців Демидівського ЗДО «Сонечко». Інформація постійно оновлюється, жителі долучаються до голосування як у паперовій формі, так і в електронній системі Громадський бюджет.

Фото без описуПерелік проектів, допущених до голосування:

1. Справне обладнання – одна з головних умов якісного харчування вихованців Демидівського ЗДО «Сонечко».

2. Доступний спорт для сільської молоді.

3. Майданчик для пляжного волейболу.

4. Створення комфортного освітнього середовища для дозвілля, відпочинку та розвитку дітей у закладі загальної середньої освіти.

5. Облаштування кладовища села Рудка.

6. Поточний ремонт водонапірної башні села Ільпибоки.

7. Створення якісного освітнього середовища в Рудківській гімназії.

8. Талановиті діти Демидівського ЗДО «Сонечко».

9. Якісне музичне обладнання – запорука проведення успішних культурно-масових заходів.

10. Створення спортивного центру у Княгининському ліцеї.

11. Криниця життя.

12. Географічний майданчик – одна з передумов якісного вивчення природничих наук.

13. Покращення якості оперативного інформування населення Демидівської громади.

14. Створення кращих умов для діток Хрінницького закладу дошкільної освіти «Сонечко».

15. Облаштування ігрового майданчика сучасним ігровим обладнанням.

16. Нові технології в центральній бібліотеці – для молоді Демидівської громади.

17. Підведення комунікацій до селищного стадіону.

Віддати свій голос Ви зможете:

особисто у пунктах для голосування, шляхом заповнення друкованої версії анкети (при собі мати паспорт):

Демидівська селищна рада, за адресою смт Демидівка, вул. Миру, 21 (2 поверх, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності);

старостинські округи (в сільських населених пунктах Демидівської об’єднаної територіальної громади);

публічно-шкільна бібліотека-філія с. Острів;

клуб с. Лисин;

в електронній системі «Громадський бюджет» https://demydiv-budget.e-dem.in.ua (Сервіс Privat BankID для ідентифікації та автоматичної реєстрації, канал iдентифікації по Банкам, канал iдентифікації по Електронно-цифровому підпису).

Фото без описуХто може голосувати?

Особа, яка досягла 16-річного віку, є громадянином України, громадянином іншої країни або є особою без громадянства, яка відповідає одному з таких критеріїв:

- Місце проживання особи зареєстроване на території Демидівської селищної ради, що підтверджується паспортом;

- Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстровані на території Демидівської селищної ради, що підтверджується довідкою з місця роботи;

- Особа навчається на території Демидівської селищної ради, що підтверджується студентським (учнівським) квитком;

- Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості на території Демидівської селищної ради, що підтверджується витягом з відповідного реєстру прав власності;

- Місце народження особи зареєстроване на території Демидівської селищної ради, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Запрошуємо всіх жителів нашої громади прийняти участь у голосуванні за подані проектні пропозиції.