Шановні працівники культури

та

майстри народного мистецтва!

Сердечно вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу.

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє дозвілля мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національної культури – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Своєю творчістю та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну.

Щира вдячність Вам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, яскраві самобутні таланти. Божої благодаті Вам на шляху творення та нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній, подвижницькій діяльності на ниві культури та духовності.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою, селищний голова В.Іщук