Відбулися земельні торги - аукціон.

Дата: 05.11.2019 09:21

01 листопада 2019 року в КЗ "Будинку культури" Демидівської селищної ради відбулися земельні торги - аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки житлової та громадської забудови  кад. № 5621455300:01:000:1424 площею 0,0033 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в смт. Демидівка по вул. Миру на території Демидівської селищної ради  Рівненської області. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники: учасник №1 гр. Повзун Микола Семенович, учасник №2 гр. Седляр Лариса Михайлівна. Також  аукціон по передачі в оренду строком на 25 років на конкурентних засадах земельної ділянки житлової та громадської забудови  кад. № 5621455300:01:000:1426 площею 0,0082 га для будівництва і обслуговування будівель торгівлі в смт. Демидівка по вул. Миру на території Демидівської селищної ради Рівненської області. Для участі в торгах оформили та подали заяви 2 учасники: учасник №1 гр. Дорощук Оксана Петрівна, учасник №2 гр. Лещишина Жанна Миколаївна.

Аукціон провів ліцитатор Букацький Сергій Васильович.

За результатами торгів складено протокол та визнано переможцями торгів: гр. Седляр Лариса Михайлівна, річна орендна плата становитиме 1848,00 грн. та гр. Лещишина Жанна Миколаївна, річна орендна плата становитиме 4513,34 грн.