ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення Демидівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгів на конкурентних засадах в Демидівській селищній раді» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з врахуванням витрат суб’єктів господарювання на виконання вимог рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

- кількість укладених договорів відчуження земельних ділянок;

- сума надходжень коштів до селищного бюджету;

- сума обсягу інвестицій у соціально-економічний розвиток обєднаної територіальної громади.

Проект рішення селищної ради «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгів на конкурентних засадах в Демидівській селищній раді» оприлюднено 10.08.2018 року на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Проекти рішень».

Рішення селищної ради від12.10.2018 №453 «Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгів на конкурентних засадах в Демидівській селищній раді» оприлюднено 17.10.2018 року на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у письмовій формі з 01.11.2019 до 30.11.2019 року у відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради, поштова адреса: 35200, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру, 21 або на електронну адресу селищної ради: dem_s_rada@ua.fm

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.