ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради «Про погодження тарифів на послуги із вивезення та захоронення рідких побутових відходів» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з врахуванням витрат суб’єктів господарювання на виконання вимог рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

- кількість укладених (переоформлених) договорів на вивіз рідких побутових відходів;

- загальний обсяг коштів, отриманих від реалізації послуг;

- обсяг коштів, що акумулюється на розвиток підприємства (після всіх необхідних видатків).

Проект рішення  виконавчого комітету Демидівської селищної ради «Про погодження тарифів на послуги із вивезення та захоронення рідких побутових відходів» оприлюднено 15.06.2018 року на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Проекти рішень».

Рішення виконавчого комітету Демидівської селищної ради від 31 липня 2018 №157 «Про погодження тарифів на послуги із вивезення та захоронення рідких побутових відходів» оприлюднено 02.08.2018 року на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua у розділі «Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у письмовій формі з 01.11.2019 до 30.11.2019 року у відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради, поштова адреса: 35200, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру, 21 або на електронну адресу селищної ради: dem_s_rada@ua.fm

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.