Фото без опису

03 листопада в КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради відбулося свято «День подяки Богу за прожитий рік, за зібраний урожай,  за родину і за Україну».

День Подяки – це день, коли ми складаємо Богові подяку й виявляємо любов. Цей день є ще одним нагадуванням про те, що Бог є нашим Творцем, Який дарує нам все те добре, що маємо в нашому житті.

Захід організували Українська церква Християн Віри Євангельської П’ятидесятники, під керівництвом старшого пресвітера Української Церкви Християн Віри Євангельської Демидівського району Василя Глабця .

Серед запрошених гостей були представники влади Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова районної ради Сергій Радченко.

Свято розпочав молитвою подяки Богу пресвітер помісної Української Церкви Християн Віри Євангельської Володимир Лужанський.

Виступи молоді, спів християнського гурту та духового оркестру  разом із добірним Словом залишили багато незабутніх хвилин. Натхненні проповіді та щирі молитви вдячності неслись до Бога, який єдиний здатний принести в Україну мир і благословити наш народ на щасливе майбутнє. 

Дякували Богові за чудовий врожай, та рясні благословення нашого краю. З вітальним словом виступили старший пресвітер Української Церкви Християн Віри Євангельської Демидівського району Василь Глабець, заступник старшого пресвітера церков ХВЄ Рівненської області Степан Євтушенко, пресвітер церкви Української Церкви Християн Віри Євангельської с. Рудка Степан Комар, Демидівський селищний голова Віктор Іщук, голова районної ради Сергій Радченко.

Всі присутні, які зібралися в будинку культури, спільно згадували Божі благословіння, явлені впродовж останнього року, дякували Богу та просили подальшої Його турботи.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису