Перемога на обласному фестиваль-конкурсі патріотичної пісні «Поліська Cіч»

Дата: 29.10.2019 15:40

24 жовтня 2019 року в актовій залі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська Cіч» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.
Учасників фестивалю привітала заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Ладюк, яка відзначила, що фестиваль проводиться з метою формування національної свідомості учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації вітчизняної патріотичної пісні, а також вшанування пам’яті героїв минулого та сучасності.

Конкурс відбувався в два етапи у трьох вікових категоріях : молодша, середня і старша.

Вокальний ансамбль "Калиновий цвіт" ОЗ Демидівського ліцею керівник Олена Карпюк та вокальний дует у складі Юлії Мартинюк та Інни Полуян - вихованці Демидівського Будинку творчості школярів, керівник Тетяна Погранична

завоювали почесне І місце.

Бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення та перемог!