Розпочато розробку Програми соціально-економічного розвитку Демидівської селищної ради на 2020 рік

Дата: 29.10.2019 09:20

На даний час розпочато розробку проекту Програми соціально-економічного розвитку Демидівської селищної ради на 2020 рік.

Законодавчою та методичною основою проекту Програми є закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», наказ Мінрегіону України від 30.03.2016 № 75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади».

Програма соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади – це документ, що визначає цілі та пріоритети розвитку об'єднаної територіальної громади на короткостроковий період, конкретизує завдання та заходи у рамках таких цілей та пріоритетів, відповідальних виконавців та строки виконання заходів, обсяги фінансування, джерела фінансування та індикатори (показники) оцінки результативності виконання заходів Програми.

Просимо громадськість, депутатський корпус, представників бізнесу, мешканців об’єднаної територіальної громади надавати пропозиції до проекту Програми до 15 листопада 2019 року у Демидівську селищну раду в письмовому та електронному вигляді.

Контактна особа: Щербатюк Сергій Миколайович, тел. (03637) 6-18-42, e–mail: demydivkainvest@gmail.com