Відбулася зустріч з народним депутатом України Олександром Аліксійчуком

Дата: 24.10.2019 15:27

24 жовтня 2019 року в КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради відбулася зустріч з народним депутатом України Олександром Аліксійчуком, в якій взяли участь представники органів місцевого самоврядування, депутати селищної ради, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій та ЗМІ.

Під час заходу відбулась жвава дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь із присутніми у залі. Розглядались найбільш актуальні питання сьогодення: соціальний захист населення, ринок землі, ремонт доріг та створення механізму контролю за використанням коштів, розвиток економіки, реформи в освітній та медицинській галузях, фінансування громад.