ПРО ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

 

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради в місячний термін здійснюються заходи з повторного відстеження результативності дії регуляторного акта –рішення Демидівської селищної ради «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Демидівської селищної ради у 2019 році» за показниками визначеними щодо оцінки впливу регулювання, з урахуванням витрат суб’єктів господарювання, на виконання вимог рішення зазначеними у аналізі регуляторного впливу:

– кількість платників податку, на яких поширюватиметься дія регуляторного акта;

– надходження до бюджету громади коштів від сплати податку;

– розмір коштів і час, що витрачаються суб’єктами господарювання, пов’язані з виконанням вимог регуляторного акта;

– рівень поінформованості суб’єктів, господарювання, пов’язаний з державним регулюванням.

Проект рішення селищної ради «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Демидівської селищної ради у 2019 році» із додатками 31.05.2018 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради https://demydivska-gromada.gov.ua . у розділі «Проекти рішень».

Рішення від 30 червня 2018 року за № 344 «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Демидівської селищної ради у 2019 році 03.07.2018 року оприлюднено на офіційному веб-сайті Демидівської селищної ради: https://demydivska-gromada.gov.ua . у розділі «Рішення селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проведення повторного відстеження регуляторного акта приймаються у письмовій формі з 01.10.2019 до 30.10.2019 року:

– відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради поштова адреса: 35100, Рівненська обл., смт Демидівка, вул. Миру,21 або на електронну адресу селищної ради: [email protected]

 

Додаткову інформацію із зазначених питань можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Демидівської селищної ради.