Відбулися святкові заходи «Вроди, Боже, хліб смачний. Подаруй нам мир святий» у селі Товпижин.

Дата: 21.10.2019 18:47

20 жовтня в рамках фестивалю «Від села до села, колосяться поля. Нас єднають фестивалі, ми єдина сім’я» відбулися святкові заходи «Вроди, Боже, хліб смачний. Подаруй нам мир святий» у селі Товпижин.

Дане дійство  відбувалося біля будинку культури.  Мешканці та гості гарно відпочили, цьому посприяли і погода і організатори свята.

У вітальному слові селищний голова Віктор Іщук зазначив, що всі жителі цього села, як одна родина і побажав усім достатку, радості, миру, любові, здоров’я.

Гостей розважали концертною програмою.

По закінченню урочистої частини усі охочі могли поласувати кулішем, різними смаколиками та гарячими напоями.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди.

Нехай і надалі село процвітає народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.