Відбулась презентація книги «Береги моєї мрії» Тетяни Горобець.

Дата: 21.10.2019 15:22

18 жовтня в читальній залі КЗ «Центральна бібліотека» Демидівської селищної ради відбулась презентація книги «Береги моєї мрії», автором якої є член Національної спілки журналістів України, «Клубу поезії» та літературно - мистецького КОША «Ріднокрай», поетеса Тетяна Горобець.
В ході зустрічі пані Тетяна поділилася своїми спогадами про дитинство, про становлення її як поетеси, особисте життя, про літературні і творчі здобутки та мрії і плани на майбутнє. І звичайно ж, звучало поетичне слово.
Присутні поринули у творчий поетичний світ, буденний і водночас неповторний. Зворушливими були рядки жіночої лірики, вірші громадянського звучання, у яких поетеса висловлює біль і переживання за долю України та її народу.
Душевності та ліричності заходу надали музичні композиції, які прозвучали у виконанні волинського композитора Володимира Сірого, який написав музику на вірші Тетяни Данилівни «Розквітли яблуні рожевим цвітом» та «Цвіте матіола».
На презентацію завітали селищний голова Віктор Іщук, який вручив поетесі подяку за вагомий особистий внесок у літературно – мистецьке життя територіальної громади, друзі, працівники бібліотек та Будинку культури Демидівської селищної ради і звичайно колеги по перу Віктор Степанюк, Галина Курсик, Надія Головач та редактор газети «Вісник Демидівщини» Людмила Мулько.
Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері і не залишила байдужим жодного з присутніх. Усі бажаючі мали змогу придбати поетичну збірку з автографом Тетяни Горобець.