21 вересня 2019 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Різвобогородичну парафію села Рогізне, де очолив Божественну літургію з нагоди храмового свята.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Демидівського району протоієрей Василій Іваник, настоятель храму протоієрей Ростив Гронь, а також  духовенство Рівненської, Тернопільської та Івано-Франківської єпархій.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Ростислава Гроня та протоієрея Федора Бобрикайла правом носіння хрестів з прикрасами.

За літургією владика Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Богданом Олійником.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму, по завершенні якого архіпастир привітав настоятеля та парафіян з престольним святом та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

Завершилось урочисте богослужіння устаним многоліттям.