В Рудківській гімназії відбувся захід «Козацька Покрова»

Дата: 16.10.2019 17:58

15 жовтня в Рудківській гімназії відбувся захід «Козацька Покрова»,  приурочений  Покрові Пресвятої Богородиці,  Дню захисника України, Дню українського козацтва, та вшануванню пам’яті героя УПА Ю.М.Чуйковського, меморіальна дошка якого знаходиться на фасаді Рудківської гімназії.

На захід були запрошені учасники АТО на Сході України, серед яких – випускники нашої гімназії та наші земляки; голова ради ветеранів с. Рудка Марценюк О.П., настоятель храму Св.Параскеви  о.Андрій.

Також взяли участь у заході: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Герук С.О., депутат Демидівської селищної ради Бурець В.М., та Самойлик О.А.

Змістовну та патріотичну програму підготувала педагог-організатор Гончарук.В.Г. разом із вчителями музики Пограничним І.М., Пограничною Т.І.

Учні гімназії декламували вірші, співали патріотичні пісні, а також переглянули відео про Україну, походження свята козацтва, загиблих Небесної Сотні, відео про нескорених. Бібліотекар Ходорчук В.М. підготувала тематичну виставку. Присутні виконали гімн України і побажали один одному спокою та чистого мирного неба над головою.

Учасники АТО, Прендецький В.П., Козачук Б.І, розповіли про  участь  у бойових діях на Сході України.

Про героя УПА Ю.М.Чуйковського  та його роль у визвольній боротьбі за незалежність України,  розповів вчитель історії Макарчук Р.М.

Загиблих воїнів, вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки Ю.М. Чуйковського та обеліска слави.