За кошти інфраструктурної субвенції проведено реконструкцію вуличного освітлення в смт Демидівка

Дата: 10.10.2019 09:35

На трьох вулицях смт Демидівка проведено роботи із заміни звичайних ламп вуличного освітлення на енергоефективні світлодіодні. Загалом оновлення у такий спосіб зазнали 26 ліхтарів.

Заміна ламп на LED-світильники є частиною комплексної програми Демидівської об’єднаної територіальної громади з відновлення і реконструкції вуличного освітлення у населених пунктах.

Виконання даного проекту стало можливим тільки після заміни опор ліній електропередач, здійсненої ПАТ «Рівнеобленерго». Старі дерев’яні опори у 2019 році замінені на нові залізобетонні стовпи.

Підрядником ФОП Колошва В. П. відновлено та прокладено 1460 м ліній вуличного освітлення по вулицях Газовій, Івана Богуна та Вербицького. Вартість проекту склала 215,18 тис грн.

Загалом у 2019 році Демидівська селищна рада реалізує 5 проектів на загальну суму 3667,3 тис грн за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ.