Шановні працівники освіти, дорогі учителі!

Дата: 04.10.2019 09:18

Шановні працівники освіти, дорогі учителі!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній та відданій праці вчителів – виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини.

Дякую Вам, дорогі вчителі, за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, миру і добробуту в ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги. Нехай Ваші серця завжди будуть сповнені радістю та світлом!

З повагою, селищний голова В.Іщук