Другий місяць осені починається з особливої дати.

Дата: 04.10.2019 17:10

01 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Осінь життя. В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Похилі люди - це теж мешканці
планети Земля, це повноправні громадяни своєї країни. Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань.
В останній час завдання гуманізації бібліотечного обслуговування стало надзвичайно важливим. Особливо, коли мова заходить про користування бібліотекою читачів особливої категорії - людей похилого віку. Ось і бібліотекарі центральної бібліотеки привітали поважного читача  Марію Кметюк якій є 90 років, жительку смт. Демидівка  зі святом.  Ознайомили з новинками періодичних видань, а саме з  бюлетенем Iнва.net. В  якому представлена тематична тека, що включає в себе такі рубрики а саме: сторінка лікаря, повір у себе, духовність та ін.

В теплій атмосфері Марія Олексіївна поділилась історією свого нелегкого життя, заспівала  улюблені пісні, зачитала вірші Т. Шевченка.
Результатом таких зустрічей є найважливіше, що потрібно кожному серцю – приємний настрій, сила людського  милосердя, яка так необхідна для людей похилого віку.