У Хрінниках прибирали сміттЯ

Дата: 03.10.2019 19:49

1 жовтня 2019 року за ініціативи Дубенського управління водного господарства в рамках акції «Прибери берег» проведено очищення від сміття прибережної захисної смуги Хрінницького водосховища. До акції, яка відбулася за сприяння Демидівської селищної ради залучено навчальну групу 29к3 Демидівського ВПУ-25 під керівництвом викладача Ігоря Макарчука. Діти з ентузіазмом віднеслися до благодійної справи і за пару годин очистили греблю від побутового сміття. Назбирали декілька десятків пластикових пакетів різного роду відходів, які вантажним автомобілем селищної ради вивезено на сміттєзвалище с.Хрінники. Хочемо усім нагадати, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.