З ДНЕМ БІБЛІОТЕКАРЯ!

Дата: 30.09.2019 11:14

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Всеукраїнським днем бібліотек! Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Хоча сьогодні відбувається стрімкий розвиток інформаційних технологій, жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу.

Саме Ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Дякую Вам за наполегливу працю, відповідальність, надійність і вірність обраному фаху.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди в сім’ях. Енергії Вам і творчої наснаги, подальших успіхів у вашій вкрай потрібній праці.

З повагою, селищний голова В.Іщук