Конференція-тренінг по енергоефективності.

Дата: 18.09.2019 16:22

18 - 19 вереся селищний голова Віктор Іщук та головний спеціаліст з питань енергоменеджменту Тарас Гачевський беруть участь у конференції-тренінгу у рамках проекту "Енергоефективність у громадах II", що впроваджується в Україні компанією "Deutsche Gesellscgaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH", за дорученням Програми «U-LEAD З Європою» в м. Київ. Захід присвячений результатам роботи програми підтримки, а також роботі з населенням щодо питань енергоефективності.

На даній конференції Демидівська ОТГ отримала сертифікат, що підтверджує успішно пройдений курс з муніципального енергетичного менеджменту в рамках ініціативи "Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ", що впроваджується за дорученням Програми "U-LEAD з Європою" проектом "Енергоефективність у громадах II".