День рятівника.

Дата: 17.09.2019 17:05

17 вересня на території Демидівського районного сектору  ГУ ДСНС України у Рівненській області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника. Працівників пожежної охорони та цивільного захисту з професійним святом привітали начальник відділу з надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії  з правоохоронними органами Демидівської селищної ради Степан Ярош, в.о.  голови районної державної адміністрації  Петро Шелест, голова районної ради Сергій Радченко, заступник голови Боремельської сільської ради Анатолій Петрук благочинний Демидівського благочиння ПЦУ Василь Іваник,  особовий склад та ветерани  пожежної служби.

Степан Ярош від імені селищного голови Віктора Іщука вручив цінний подарунок - бензопилу, та  привітав всіх присутніх зі святом, зазначивши, що захищати й рятувати людей - це одна з найблагородніших професій. Побажав незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров’я і добробуту. Щоб у сім’ях був достаток, комфорт і затишок. З нагоди Дня рятівника Почесною грамотою селищного голови та грошовою винагородою було нагороджено Миколу Приступу, старшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного рятувальника ДПРП-1 ДПРЗ-4 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області .