Яскравим дійством стало святкування Дня села у Рудці, яке припало на 15 вересня. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого, які прийшли до будинку культури, щоб привітати один одного зі святом. Адже саме цього дня з'їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися та виросли.

З вітальною промовою до громади звернувся селищний голова Віктор Іщук. Віктор Миколайович висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

Гарний настрій та позитивні емоції глядачам своїми виступами подарували Валентина Ліщишина, Дарина Панасюк – вихованки гуртка естрадної пісні КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, Андріана Білецька, Вікторія Ковбар – учениці Рудківської гімназії, Марії Буток – учениця Дитячої школи мистецтв, народне аматорське вокальне тріо «Дивоцвіт» КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, жіночий ансамбль «Калинове гроно» КЗ «Будинок культури» Демидівської селищної ради, Андрій Гальчук, Ріта Іванова.

Після концерту було проведено конкурси за які переможці отримали призи. Вже традиційно на святі Дня села гості та жителі села Рудка могли пригоститися смачним кулішем, гарячим чаєм та кавою зі смачними солодощами. Скуштувати ці страви назбиралось чимало охочих. Урочиста частина закінчилась, але святкування Дня села тривало. Біля  будинку культури відбулася святкова вечірня дискотека.

В.о. старости Володимир Погорілий висловив велику подяку за участь у підготовці та проведенні свята Демидівському селищному голові Віктору Іщуку, керівнику Дубенського відділення Західної Агровиробничої компанії Олександру Тучаку, генеральному директору ПП «Деметра» Олені Стельмачук, виконавчому директору ПП «Деметра» Степану Покотилу, керівнику ПП «Співдружність» Василю Дацишину, керівнику ТзОВ «Агро-Захід» Олексію Масічу, керівнику ФГ «Червоний промінь» Миколі Приймаку, керівнику ФГ «БАКВІТ» Івану Рачинському, МПП « РТД Сокіл» в особі Гамлету Геворкяну, пресвітеру церкви ХВЄ с. Рудка Степану Комару, директору Рудківської гімназії Любові Гончарук, начальнику відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталії Іщук, завідуючій Рудківської публічно-шкільної бібліотекою Валентині Ходорчук,  всім учасникам концертної програми та всім, хто допомагав в підготовці свята.

Свято вдалося і всі ще раз переконалися в тому, що мешканці вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису