Нагорода Всеукраїнського рівня

Дата: 04.09.2019 14:59

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 № 1292 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік у червні місяці цього року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс було подано 1854 роботи з усіх областей України, а також  були представлені роботи вихованців Демидівського будинку творчості школярів Демидівської селищної ради.

Відповідно до умов проведення виставки-конкурсу та на підставі рішення журі дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено Березюк Соломію, вихованку Демидівського будинку творчості школярів Рівненської області, за роботу «Панно «Минуле в сучасному», керівник Максимюк Ж.Б.

Бажаємо нашим юним талантам своєю наполегливою працею і надалі прославляти нашу Демидівщину.

Л.Гусаревич,

директор БТШ