29 серпня 2019 року відбулася нарада  керівників закладів освіти Демидівської селищної ради.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Грицюта О.Г. підсумувала роботу закладів освіти Демидівської селищної ради  у 2018 – 2019 навчальному році та проаналізувала стан підготовки закладів освіти до початку нового навчального року, подякувала керівникам, педагогічним колективам, спонсорам та меценатам за роботу проведену по підготовці до початку нового навчального року.

Головні спеціалісти управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Хмілюк О.В. та Гусаревич О.М. розглянули наступні  питання:

- про структуру 2019-2020 н.р. та навчальні плани;

- про організацю  освітнього  процесу для дітей з особливими освітніми потребами;

-  про тематику Першого уроку у 2019-2020 н.р.;

- про національно-патріотичне виховання дітей та молоді;

- про навчально-методичне забезпечення освітнього процесу;

- про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період;

- про курсову перепідготовку педагогічних працівників закладів освіти;

- про доставку підручників до закладів освіти;

- про захисні споруди цивільного захисту закладів освіти.

Провідний спеціаліст-юрисконсульт управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Демидівської селищної ради Каращук К.Г. звернула увагу присутніх керівників на права та обов’язки працівників  закладів освіти Демидівської селищної ради

Виступила в.о. директора КУ «Демидівський ІРЦ» Зінчук О.О.,  яка відзначила, що пріоритетною залишається робота з дітьми з особливими освітніми потребами. Саме з цією метою відкрито КУ «Демидівський інклюзивно-ресурсний центр». Звернула увагу на перевагах інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами та проведенні комплексної оцінки  в КУ «Демидівський ІРЦ».

Підводячи підсумки проведеної наради начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників закладів освіти за їх виконання.

ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ  ОСВІТИ ДЕМИДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ   ДО 2019-2020  НАВЧАЛЬНОГО РОКУ:

Фото без описуОпорний заклад Демидівський ліцей

Фото без описуВербенський ліцей

Фото без описуКнягининський ліцей

Фото без описуПляшевський ліцей

Фото без опису Острівська гімназія

Фото без описуРудківська гімназія

Фото без описуОпорний заклад Хрінницький ліцей

Фото без описуДемидівський ЗДО (ясла-садок) "Сонечко"

Фото без описуДублянський ЗДО (дитячий садок) "Веселка"

Фото без описуВербенський ЗДО (дитячий садок) "Сонечко"

Фото без описуХрінницький ЗДО (дитячий садок) "Сонечко"