З Днем підприємця!

Дата: 01.09.2019 08:48

Шановні підприємці!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

У  цей день привітання линуть тим ініціативним, енергійним і соціально відповідальним людям, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти економічних і суспільних результатів, тим, хто створює робочі місця, наповнює місцевий бюджет, запроваджує інновації.

Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті територіальної громади, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, разом з вами ми наводимо лад у регуляторній політиці для того, щоб серце економіки — підприємництво — билося потужно і ритмічно.

Висловлюю подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щедрої долі, вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашого народу.

З повагою, селищний голова Віктор Іщук