Директора ТзОВ «ОЛДІ» Дмитра Пецюка нагородили Почесною грамотою обласної ради

Дата: 29.08.2019 18:05

Згідно з Указом Президента України, у першу неділю вересня відзначається День підприємця. З цієї нагоди 29 серпня в місті Рівне відбулися урочистості. Перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк та виконувач обов’язків голови ОДА Ігор Тимошенко привітали підприємців Рівненщини з професійним святом.

За значний особистий внесок, соціально-економічний розвиток області та з нагоди Дня підприємця Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради нагороджено Дмитра Пецюка, який займається підприємницькою діяльністю з 2001 року. З 2004 року очолює ТзОВ «ОЛДІ», є одним із засновників Демидівського районного благодійного фонду «Милосердя», що створений у 2014 році.

ТзОВ «ОЛДІ» засноване 22 березня 2004 року, основні види діяльності оптова торгівля деревиною, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво інших виробів з деревини. На підприємстві створено 83 робочих місця, середня заробітна плата становить 7052 грн.