Засідання комісії Бюджет участі

Дата: 29.08.2019 17:58

29 серпня під головуванням селищного голови Віктора Іщука відбулось засідання Комісії з питань бюджету участі Демидівської селищної ради. В роботі засідання взяли участь члени комісії – працівники структурних підрозділів селищної ради, представники громадськості та експерт Західноукраїнського ресурсного центру Левко Довган.

Розглянуто два питання – щодо визначення параметрів бюджету та пунктів супроводу. Члени комісії одноголосно затвердили терміни подання проектів, орієнтовну вартість проекту, кількість необхідних підписів на підтримку проекту. Також за підсумками обговорення визначено 11 пунктів супроводу, де жителі громади матимуть змогу ознайомитись із документацією, отримати форми для подання проекту і бланки для голосування.